2016 En Şık Lambader Tasarımlar

2016 En Şık Lambader Tasarımlar

29 Aralık 2015 0 Yazar: Admin

2016 En Şık Lambader Tasarımlar

Evinizin her odasında ayrı bir iz bırakalım diyerek yola çıkan internet sitemiz lambader arayışınıza da hitap etmektedir. Ev dekorasyonunda söz konusu olan lambaderler olunca ve aydınlatma hemen, hemen her odada kullanılınca seçeceğiniz lambader ile sizler evinizde nasıl bir iz bırakabilirsiniz? Odanızı aydınlatırken, seçeceğiniz lambader adeta ışıkla yarışıp, ev yaşantınıza farklı bir doku kazandıracaktır. Her odanın kendine özgü oluşturduğu yaşam alanı odayı tamamlayıcı, odada yapılacak aktivitelere en uygun, tarzını tamamlayacak ürünler hangileridir? Unutmamanız gerekmektedir ki seçeceğiniz ürünler odanıza ışıkla birlikte sizi yansıtacaktır.

35 Farklı Markada Lambaderler

Favori aydınlatmanız lambaderler ise en fazla tercih edilen 35 markanın ürünlerini yaklaşık 800 değişik ürün çeşidi içerisinden seçebilirsiniz. Nasıl bir iz bırakmak istediğinizi biliyor, tarzınıza en göz alıcı yanıtları verecek, odalarınıza yaymış olduğu ışık kadar doyurucu da bir tat bırakabilecek ürün yelpazesini incelemeniz için sizi bekliyoruz.

Lambader Aydınlatma Nasıl Seçilmeli

Modern aydınlatma seçeneklerinden bir tanesi olan lambader en gözde modeller arasında yerini korumaya devam etmektedir. Lambader seçiminde dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili önerilerimiz ise şöyle sıralayabiliriz, Öncelikle lambaderhangi odanıza koyacağınıza karar vermelisiniz. Sonrasında ise ürünlerin detaylı bir şekilde özelliklerini incelemelisiniz. Işığı tavandan direk almak yerine yanlardan almanın gözlerimiz için çok daha uygun olduğunun uzmanlar tarafından defalarca uyarıldığını unutmayalım. Aydınlatmayı istediğiniz alana karar vermelisiniz. Odanızın tamamını mı aydınlatmak istiyorsunuz yoksa lokal aydınlatma olarak bir bölgesinde yapılacak aktiviteye göre bir aydınlatmamı tercih ediyorsunuz? Lambaderi koyacağınız odanın büyüklüğü ve de odadaki eşyaların dağılımı kaç lambalı ya da yansıtıcı yüzeyin özelliği de daha fazla belirleyici olacaktır.

Özel Hobilerinize Özel Aydınlatma

Odanızın dekorasyon renklerine ve renk tonlarına duvarların renginden, mobilyaların renklerine ve de tarzına, zemin döşemesi gibi uyumlu veya zıt renk uyumu sağlayacak olan ürünleri tercih etmelisiniz. Aydınlatmayı odanın tamamına göre yada lokal olarak düşünüyorsanız, yüksekliği ve ışık şiddeti ayarlanabilir ürünleri çok daha amaca uygun ve işlevli olabilmektedir. Lambaderlerin işlevi kadar görselliği de son derece önemlidir.