ALIŞVERİŞTE PARLAK FİKİRLER

ALIŞVERİŞTE PARLAK FİKİRLER

21 Mart 2016 0 Yazar: Reyhan AKIN

    Çantanızı Küçültün

Omuzunuzdaki yüklerden biraz da olsa kurtulmak istiyorsanız tam zamanı! Büyük çantalar bu sezonluk sıralarını savıyor, sahneyi daha ufaklara bırakıyor. Uzun saplı, orta boy çantalarda bol renk alternatifiniz var. Üstelik gereksiz yükten sizi kurtaran, bu parçalar her kombinde havalı görünüyor ve asla rol çalmıyor.

Küçük-farklı-rneklerle-hazırlanan-celine-bayan-çanta-modeli turuncumoda.com-2016_canta_modelleri_7turuncumoda.com-küçük-çanta-modelleri

       Renklenin

Farklı tonlarda, farklı kulvarlarda renkleri bir arada kullanmak risk almak demek değil artık. Fazla cesur olmanıza gerek yok, kalbinizin sesini dinleyin ve size iyi gelen renklerin enerjisini üzerinizde taşıyın. Büyük parçalarda da detaylarda da renk paletinizi geniş tutun. Renklerin canlılığı ile enerjinize enerji katın.

      İspanyol Paçalara Geri Dönün

70’lerin imzası İspanyol paça bu sezon yıldızı iyice parlıyor.

Bacaklarınızı olduğundan daha uzun ve zarif gösteren bu pantolonların içinde daha güzel ve daha cool görüneceğiniz garanti. Dolgu ya da kalın topukların desteğine ihtiyaç duyan bu havalı parçalar gardırobunuzda yenilikler katacaktır.

turuncumoda.com-ispanyol paça pantolon turuncumoda.com-ispanyol-paça-pantolon turuncumoda.com-ispanyol-paça-pantolon-altına-ayakkabıturuncumoda.com-Lacivert-İspanyol-Paça-Jean-Modelleri

       Gece Kıyafetlerinden Korkmayın

Gece-gündüz, kışlık-yazlık ayrımları kalmadı gardıroplarımızda. Siz de bu duruma en az bizim kadar seviniyorsanız, kombinlerinizde rahatlıkla mix&match’ı uygulayabilirsiniz. Mesala iddialı, abartılı bir eteği bu ay alışveriş listenize eklemekten asla çekinmeyin! Basit üstlerle tamamlayın ve günlük kombinlerinize kazandırın. Bazen gözünüzü kokutan iddialı parçalar iyi birer yatırım ve hatta gardırobunuzun vazgeçilmezi olabilir.

turuncumoda.com-diz_alti_etek_modelleri_ve_kombinleri_12turuncumoda.com-Uzun-Kloş-Etek-Modelleri

       Zarif ve Asil Görünmek İstiyorsanız

Birbirine daha uyumlu renk ikilisi bulabilir misiniz bilmiyoruz. Ancak siyah ve beyazı birlikte kullanarak en kısa yoldan zarif ve asil görünebilirsiniz. İster küçük detaylarda isterseniz elbisenizin tamamında tercih edin.      

turuncumoda.com-Siyah_Beyaz_Elbiseturuncumoda.com-siyah_beyaz_elbise15turuncumoda.com-monokrom elbise modelleri-2