Balık Etek Gelinlik Modelleri

Balık Etek Gelinlik Modelleri

19 Mart 2016 0 Yazar: Reyhan AKIN

Gelinlik giymek tüm kadınların hayalidir. En önemlisi de o gelinlik ile hayatında hiç olmadığı kadar eşsiz görünmesidir. Bu nedenle de düğün hazırlıklarına başlandığında en stresli aynı zamanda heyecanlı bir döneme girilir. Belki de en uzun zaman gelinlik seçimi için harcanır. Çünkü, o özel günde, her kadın hiç olmadığı kadar güzel ve herkesten farklı görünmek ister. Bu noktada gelinlik seçimi hayati bir önem taşır. Çünkü en temel anılarımızda o gelinlik ile çekindiğiniz fotoğraflarınız kalacak.

kadinlarblogu-Balık-Etek-Gelinlik-Modelleri-2015-22

Gelinlik seçimi yapılırlar en çok dikkat etmeniz gereken konu, vücut proporsiyonunuza uygun bir model seçmenizdir. Ardından kendi kişisel isteklerinize ve dönemin modasına uygun tercihlerde bulunabilirsiniz. Son dönemlerde popülerliği çok artmış balık etek gelinliklerde bunlardan biri.

turuncumoda.com-Kayık-Yaka-Balık-Etek-Gelinlik-Modelleri

Eski zamanın şaşalığından uzak, zarif, ve şık bir görünüme sahip bu gelinlik modelleri, sizleri bir kraliyet düğününde gibi hissettirebilir. Eğer düğününüzde kendinizi bir kraliçe gibi hissetmek isterseniz bu gelinlik modellerini ilk sıralara koyabilirsiniz. Özellikle de Fransız danteli ile bütünleştirilen bu balık formlu gelinlikler, çok kibar bir görünüm sergilemekte. Balık formlu gelinlikleri iki çeşit olarak inceleyebiliriz. İlki göğüsten diz kapaklarına kadar dar ve sonra açılan, diğer modeli ise, diğeri kadar dizleri kavramayan biraz daha bol inen bir model.

Bu noktada, düğündeki hareket özgürlüğünüzü düşünerek karar vermenizde yarar olacaktır. Ancak her ne olursa olsun, dizlere kadar dar formlu inen gelinliklerin zarafeti bir başka. Eğer düğününüz bir kokteyl yada davetlilerle bir yemek konseptin de olacaksa balık etek gelinlik modelini oldukça tercih edebilirsiniz. Yine duvağınızı seçerken tercihinizi uç kısımları Fransız güpürü olacak şekilde kullanırsanız iyi olacaktır. Elinize alacağınız zarif kır çiçekleri de sizin gecenin prensesi olmanızda, ufak da olsa bir katkı sağlayacaktır.