Daha Sıkı ve Güzel Bir Cilt mi İstiyorsunuz?

Daha Sıkı ve Güzel Bir Cilt mi İstiyorsunuz?

7 Nisan 2016 0 Yazar: Reyhan AKIN

Herkese Merhaba
Yaz gelirken biz kadınların güzellik adına en büyük dertlerinden biri selülitler ve çatlaklar.. Vücut şeklimiz ne olursa olsun, hareketsizlik,yanlış beslenme,doğum, ani kilo alıp verme gibi nedenlerle oluşan bu kötü görüntüyü yok etmek hiç kolay olmuyor ne yazık ki.. Öncelikle düzenli spor ve bol su içmek gerektiğini tüm uzmanlar bize söylüyor.
Ama tüm bunların yanında;kozmetik sektörü de bizlere bu konuda yardımcı olabilmek için yeni ve daha gelişmiş ürün arayışlarına hızla devam ediyor.
Son dönemlerde yeni çıkan ürünlerden biri de Nivea’nın “Sıkılaştırıcı Vücut Yağı”.. Q10 ve bakım yağları içeren bu ürün çatlak görünümünü azaltmayı, cildi 2 haftada sıkılaştırmayı ve cilt tonunu eşitlemeyi vaad ediyor.. Bunların yanı sıra içinde bakım yağı olduğu içinde cildi besliyor.

turuncumoda.com-vücut yağı
Gelelim bu vaadlerini gerçekleştirip gerçekleştirmediğine..
Yaklaşık 3 haftadır düzenli olarak her gün bu ürünü kullanan biri olarak söylebilirim ki çatlak görünümünü kesinlikle hafifletiyor.. Ayrıca çok güzel kokuyor ve cildi yumuşatıyor.
Hiç bir ürünün mucize sonuçlar doğuracağına inanmıyorum.Bacaklarım çok kuru olduğu için her duştan sonra krem sürme zorunluluğu hissediyorum. Hazır krem sürüyorken en azından özellikli olan bu yağı denemek istedim. Evet sonuçta bacaklarım bir Victoria Secret mankeni kıvamına gelmedi ama tüm kış oluşan o keyifsiz görüntü toparlandı ☺️
Sonuç itibari ile siz de benim gibi düzenli olarak vücudunu nemlendirenlerdenseniz tüm vücudunuza bu yağı uygulayabilirsiniz. Daha sağlıklı görünen bir vücuda kavuşmanız dileğiyle….

turncumoda.com vücut losyonu

Nivea Sıkılaştırıcı Vücut Yağını Deneyin!

Birden fazla cilt ihtiyacına yanıt veren güçlü formülü:

  • Çatlak görünümünü azaltır
  • Cildi 2 haftada sıkılaştırır.
  • Yoğun bir şekilde besler
  • En iyi sonuç için her gün düzenli olarak kullanın.

Ciltte uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır. Tüm içerikler yüksek kalite standartlarına göre seçilmiştir.

Tümay Vural